PROGRAMMA

Datum/TijdWedstrijdPlaats
vrijdag 24 mei 2019
24/05/2019 17:00GKV / Enomics F1 - PKC / SWKGroep F4Gorinchem
zaterdag 25 mei 2019
25/05/2019 15:30GKV / Enomics 1 - Vriendenschaar 1Gorinchem
25/05/2019 13:55GKV / Enomics 2 - Nic. / Alfa-college 3Gorinchem
25/05/2019 12:15GKV / Enomics 3 - Rust Roest 3Gorinchem
25/05/2019 12:30PSV / lifovragen.nl 3 - GKV / Enomics 4Eindhoven
25/05/2019 13:55GKV / Enomics 5 - Erasmus 4Gorinchem
25/05/2019 14:00KCR 9 - GKV / Enomics 6Ridderkerk
25/05/2019 12:00GKV / Enomics A1 - HKC A1Gorinchem
25/05/2019 12:00GKV / Enomics B1 - HKC B1Gorinchem
25/05/2019 10:30GKV / Enomics B2 - ACKC B2Gorinchem
25/05/2019 11:30ACKC C1 - GKV / Enomics C1Almkerk
25/05/2019 11:50SKV C1 - GKV / Enomics C2Sleeuwijk
25/05/2019 10:30GKV / Enomics D1 - DeetosSnel D1Gorinchem
25/05/2019 10:00Triade D1 - GKV / Enomics D2Nieuwpoort
25/05/2019 09:30Kinderdijk D4 - GKV / Enomics D3Alblasserdam
25/05/2019 13:00GKV / Enomics E1 - Vriendenschaar E3Gorinchem
25/05/2019 12:00GKV / Enomics E2 - PKC / SWKGroep E3Gorinchem
25/05/2019 11:00GKV / Enomics E3 - Sporting Delta E3Gorinchem
25/05/2019 11:00SKV E1 - GKV / Enomics E4Sleeuwijk
25/05/2019 09:45SKV E2 - GKV / Enomics E5Sleeuwijk
25/05/2019 09:00GKV / Enomics F1 - Triade F1Gorinchem
25/05/2019 10:00GKV / Enomics F2 - Kinderdijk F1Gorinchem
25/05/2019 10:00GKV / Enomics F3 - PKC / SWKGroep F6Gorinchem
maandag 27 mei 2019
27/05/2019 19:30Erasmus 4 - GKV / Enomics 5Rotterdam
woensdag 29 mei 2019
29/05/2019 18:15GKV / Enomics E3 - Good Luck E1Gorinchem
zaterdag 1 juni 2019
01/06/2019 15:30HKC 1 - GKV / Enomics 1Hardinxveld-Giessendam
01/06/2019 14:30Avanti 2 - GKV / Enomics 2Pijnacker
01/06/2019 14:00Animo 2 - GKV / Enomics 3Geldermalsen
01/06/2019 15:30GKV / Enomics 4 - Animo 3Gorinchem
01/06/2019 13:55GKV / Enomics 5 - ACKC 3Gorinchem
01/06/2019 11:00DOT A1 - GKV / Enomics A1Oss
01/06/2019 10:40GKV / Enomics A2 - WION A2Gorinchem
01/06/2019 10:00Tiel '72 B1 - GKV / Enomics B1Tiel
01/06/2019 10:05DeetosSnel B3 - GKV / Enomics B2Dordrecht
01/06/2019 10:15MIA C1 - GKV / Enomics C1Amersfoort
01/06/2019 12:15GKV / Enomics C2 - Oranje Zwart / De Hoekse C1Gorinchem
01/06/2019 11:05GKV / Enomics D1 - RWA D1Gorinchem
01/06/2019 10:00GKV / Enomics D2 - Albatros D3Gorinchem
01/06/2019 10:00GKV / Enomics E1 - PKC / SWKGroep E5Gorinchem
01/06/2019 10:45Good Luck E1 - GKV / Enomics E3Middelharnis
01/06/2019 10:00GKV / Enomics E4 - PKC / SWKGroep E9Gorinchem
01/06/2019 10:15Merwede / Multiplaat E6 - GKV / Enomics E5Sliedrecht
01/06/2019 10:00SKV F1 - GKV / Enomics F2Sleeuwijk
01/06/2019 09:00GKV / Enomics F3 - Tiel '72 F2Gorinchem
woensdag 5 juni 2019
05/06/2019 19:00HKC D3 - GKV / Enomics D3Hardinxveld-Giessendam
donderdag 6 juni 2019
06/06/2019 18:00Albatros F1 - GKV / Enomics F1Zwijndrecht
woensdag 12 juni 2019
12/06/2019 18:30GKV / Enomics E2 - HKC E1Gorinchem
donderdag 13 juni 2019
13/06/2019 19:30GKV / Enomics A2 - Triade A1Gorinchem
zaterdag 15 juni 2019
15/06/2019 15:30GKV / Enomics 1 - Merwede / Multiplaat 1Gorinchem
15/06/2019 13:30GKV / Enomics 2 - PKC / SWKGroep 3Gorinchem
15/06/2019 11:45GKV / Enomics 3 - Tjoba 3Gorinchem
15/06/2019 12:30SGV 2 - GKV / Enomics 4Culemborg
15/06/2019 14:00Eureka 2 - GKV / Enomics 6Rotterdam
15/06/2019 11:45GKV / Enomics A1 - Merwede / Multiplaat A1Gorinchem
15/06/2019 10:45ADO A2 - GKV / Enomics A2’s-Gravendeel
15/06/2019 13:30GKV / Enomics B1 - PKC / SWKGroep B2Gorinchem
15/06/2019 11:45GKV / Enomics B2 - Albatros B3Gorinchem
15/06/2019 10:45GKV / Enomics C1 - HKC C1Gorinchem
15/06/2019 10:00DVS '69 C1 - GKV / Enomics C2Hendrik Ido Ambacht
15/06/2019 10:30HKC D1 - GKV / Enomics D1Hardinxveld-Giessendam
15/06/2019 10:15Merwede / Multiplaat D3 - GKV / Enomics D2Sliedrecht
15/06/2019 10:00GKV / Enomics D3 - Sporting Delta D4Gorinchem
15/06/2019 10:00ACKC E1 - GKV / Enomics E1Almkerk
15/06/2019 10:30Albatros E2 - GKV / Enomics E2Zwijndrecht
15/06/2019 11:00GKV / Enomics E3 - PKC / SWKGroep E7Gorinchem
15/06/2019 10:00DVS '69 E3 - GKV / Enomics E4Hendrik Ido Ambacht
15/06/2019 10:00GKV / Enomics E5 - ACKC E3Gorinchem
15/06/2019 10:00PKC / SWKGroep F3 - GKV / Enomics F2Papendrecht
15/06/2019 10:00VIKO F1 - GKV / Enomics F3Vianen
15/06/2019 13:00GKV / Enomics G1 - Fortuna / Delta Logistiek G1Delft
15/06/2019 13:30Luctor G1 - GKV / Enomics G1Delft
15/06/2019 14:00Merwede / Multiplaat G2 - GKV / Enomics G1Delft
zaterdag 22 juni 2019
22/06/2019 13:15Oranje Zwart / De Hoekse 2 - GKV / Enomics 5Mijnsheerenland
22/06/2019 10:15Oranje Zwart / De Hoekse C1 - GKV / Enomics C2Mijnsheerenland
X