STANDEN

Overgangsklasse D

GWGVPD
1Swift 13300618
2Nieuwerkerk 13300615
3Merwede / Multiplaat 132014-3
4Oranje Wit 131113-1
5HKC 131022-1
6Valto 131022-7
7Vriendenschaar 130121-11
8GKV / Enomics 130030-10

Reserve Hoofdklasse B

GWGVPD
1TOP 23300610
2Nieuwerkerk 2320148
3GKV / Enomics 2320146
4Avanti 2320141
5Nic. / Alfa-college 3310222
6Rohda 231022-4
7Sporting Delta 231022-4
8PKC / SWKGroep 330030-19

KNKV Reserve 2e klasse P

GWGVPD
1RWA 43300611
2Albatros 3320149
3GKV / Enomics 3320149
4Rust Roest 3320148
5Animo 231022-1
6Oranje Wit 431022-9
7Tjoba 330121-8
8Merwede / Multiplaat 330121-19

KNKV Reserve 4e klasse J

GWGVPD
1Vriendenschaar 52200423
2Victum 42200413
3OVVO / De Kroon 531113-1
4GKV / Enomics 431113-11
5Animo 3210120
6PSV / lifovragen.nl 321012-4
7Synergo 731022-7
8SGV 230030-13

Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics 6211035
2KCR 9210124
3DSO 5101010
4RWA 810010-9

Breedtekorfbal Senioren poule 090 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics 5321054
2DeetosSnel 9320142
3ACKC 3311136
4Eureka 330030-12

G4-korfbal poule 04 (najaar)

GWGVPD
1Merwede / Multiplaat G2330068
2GKV / Enomics G1320142
3Luctor G131022-3
4Dijkvogels G430030-7

A-junioren 1e klasse H

GWGVPD
1Sporting Delta A23300613
2DOT A1330065
3Merwede / Multiplaat A13201417
4GKV / Enomics A1320145
5Oranje Wit A231022-3
6DSC A231022-4
7Rust Roest A130030-14
8HKC A130030-19

Breedtekorfbal Junioren poule 029 (najaar)

GWGVPD
1HKC A2320148
2PKC / SWKGroep A5320144
3Vriendenschaar A2320143
4GKV / Enomics A230030-15

B-aspiranten 1e klasse F (najaar)

GWGVPD
1Tilburg B1320147
2GKV / Enomics B132014-2
3DOT B131022-2
4HKC B131022-3

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 074 (najaar)

GWGVPD
1Albatros B33300617
2GKV / Enomics B23201417
3HKC B231022-16
4DVS '69 B230030-18

C-aspiranten 1e klasse I (najaar)

GWGVPD
1ACKC C13300614
2GKV / Enomics C1320143
3HKC C131022-1
4Merwede / Multiplaat C130030-16

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 028 (najaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep C3320141
2Merwede / Multiplaat C3210120
3ACKC C221012-2
4GKV / Enomics C2310221

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)

GWGVPD
1Vriendenschaar C3220046
2Merwede / Multiplaat C4311130
3GKV / Enomics C331022-3
4ACKC C320111-3

D-pupillen Hoofdklasse I (najaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep D13300623
2Oranje Wit D12200410
3Vriendenschaar D13201422
4Sporting Delta D121012-1
5GKV / Enomics D131022-26
6DeetosSnel D120020-7
7HKC D130030-21

Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)

GWGVPD
1Albatros D2220049
2Kinderdijk D2320145
3HKC D221012-6
4GKV / Enomics D230030-8

E-pupillen poule 016 (najaar)

GWGVPD
1Albatros E33300621
2GKV / Enomics E232014-9
3PKC / SWKGroep E3310223
4Merwede / Multiplaat E230030-15

E-pupillen poule 030 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics E13300618
2Albatros E4311131
3HKC E231113-3
4PKC / SWKGroep E430030-16

E-pupillen poule 039 (najaar)

GWGVPD
1HKC E13210536
2Vriendenschaar E33210527
3PKC / SWKGroep E531022-8
4GKV / Enomics E430030-55

E-pupillen poule 108 (najaar)

GWGVPD
1ACKC E13300616
2Merwede / Multiplaat E4320144
3GKV / Enomics E331022-4
4SKV E130030-16

E-pupillen poule 179 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics E5321054
2Vriendenschaar E7320144
3Kinderdijk E631022-2
4Albatros E830121-6

F-pupillen poule 054 (najaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep F4211033
2GKV / Enomics F1311135
3Oranje Wit F221012-5
4Albatros F131022-3

F-pupillen poule 090 (najaar)

GWGVPD
1SKV F13300619
2GKV / Enomics F23102211
3ACKC F131022-8
4PKC / SWKGroep F631022-22
X