STANDEN

Overgangsklasse D

GWGVPD
1Swift 11111002276
2Nieuwerkerk 1119021840
3HKC 1117041431
4Oranje Wit 11151511-10
5Vriendenschaar 1113177-28
6Valto 1113086-32
7GKV / Enomics 1112185-33
7Merwede / Multiplaat 1112185-44

Reserve Hoofdklasse B

GWGVPD
1TOP 21110012047
2Nieuwerkerk 2118031635
3Avanti 2117041421
4GKV / Enomics 21152412-2
5Sporting Delta 2115151113
6Nic. / Alfa-college 3112185-42
6Rohda 2112185-33
6PKC / SWKGroep 3112185-39

KNKV Reserve 2e klasse P

GWGVPD
1Albatros 3119021849
2RWA 4116411632
3Rust Roest 3117131527
3GKV / Enomics 3117131539
4Oranje Wit 41141690
5Tjoba 3113268-15
6Animo 2113086-34
7Merwede / Multiplaat 31101101-98

KNKV Reserve 4e klasse J

GWGVPD
1Victum 41110012077
2PSV / lifovragen.nl 3129031819
3Vriendenschaar 5118031691
4Animo 3117041416
5Synergo 7114169-32
6OVVO / De Kroon 5112367-19
7GKV / Enomics 4111284-90
8SGV 21202102-62

Breedtekorfbal Senioren poule 068 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics 664201017
2KCR 96402819
3RWA 862135-1
4DSO 560151-35

Breedtekorfbal Senioren poule 090 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics 565101121
2DeetosSnel 96402814
3ACKC 362135-6
4Eureka 360060-29

Breedtekorfbal Senioren poule 066 (voorjaar)

GWGVPD
1Eureka 2220048
2KCR 9211036
3GKV / Enomics 641123-6
4WION 541032-8

Breedtekorfbal Senioren poule 093 (voorjaar)

GWGVPD
1Erasmus 4110025
2ACKC 3210122
3GKV / Enomics 5210122
4Oranje Zwart / De Hoekse 231022-9

G4-korfbal poule 04 (najaar)

GWGVPD
1Merwede / Multiplaat G255001016
2GKV / Enomics G1530263
3Luctor G162044-1
4Dijkvogels G440040-18

G4-korfbal poule 04 (voorjaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics G1321054
2Merwede / Multiplaat G2320143
3Fortuna / Delta Logistiek G131113-1
4Luctor G130030-6

A-junioren 1e klasse H

GWGVPD
1Sporting Delta A21110012039
2Merwede / Multiplaat A1119111943
3DOT A111614139
4GKV / Enomics A111605128
5HKC A1114169-11
6DSC A2113177-26
7Rust Roest A1112094-39
7Oranje Wit A2112094-23

Breedtekorfbal Junioren poule 029 (najaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep A565011031
2HKC A26402817
3Vriendenschaar A263036-4
4GKV / Enomics A260060-44

Breedtekorfbal Junioren poule 079 (voorjaar)

GWGVPD
1Triade A12200410
2GKV / Enomics A2220046
3KOAG A2210122
4Olympia A221012-3
5Twist A210010-2
6ADO A210010-6
7WION A220020-7

B-aspiranten 1e klasse F (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics B164028-1
2Tilburg B1630367
3HKC B162135-5
3DOT B162135-1

B-aspiranten 1e klasse D (voorjaar)

GWGVPD
1Tiel '72 B13300622
2PKC / SWKGroep B232014-2
3HKC B131022-5
4GKV / Enomics B130030-15

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 074 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics B265011035
2Albatros B365011027
3HKC B262044-28
4DVS '69 B260060-34

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 050 (voorjaar)

GWGVPD
1Albatros B33300611
2GKV / Enomics B2320147
3DeetosSnel B331022-6
4ACKC B230030-12

C-aspiranten 1e klasse I (najaar)

GWGVPD
1ACKC C166001232
2HKC C1630363
3GKV / Enomics C162135-9
4Merwede / Multiplaat C160151-26

C-aspiranten 1e klasse E (voorjaar)

GWGVPD
1MIA C13300612
2GKV / Enomics C1320143
3ACKC C131022-1
4HKC C130030-14

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 028 (najaar)

GWGVPD
1ACKC C26402815
2PKC / SWKGroep C364028-5
3GKV / Enomics C262044-1
4Merwede / Multiplaat C362044-9

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 053 (najaar)

GWGVPD
1Vriendenschaar C365011020
2Merwede / Multiplaat C46411925
3ACKC C361143-18
4GKV / Enomics C361052-27

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 043 (voorjaar)

GWGVPD
1Oranje Zwart / De Hoekse C13210511
2GKV / Enomics C2211037
3DVS '69 C131113-3
4SKV C140131-15

D-pupillen Hoofdklasse I (najaar)

GWGVPD
1Oranje Wit D165011034
2Sporting Delta D165011015
3PKC / SWKGroep D16402827
4Vriendenschaar D16402827
5DeetosSnel D162044-3
6GKV / Enomics D161052-51
7HKC D160060-49

D-pupillen Hoofdklasse G-D (voorjaar)

GWGVPD
1DeetosSnel D13300620
2GKV / Enomics D131113-2
3RWA D131022-8
4HKC D130121-10

Breedtekorfbal D-pupillen poule 020 (najaar)

GWGVPD
1Albatros D265011025
2Kinderdijk D265011021
3GKV / Enomics D261052-20
4HKC D261052-26

Breedtekorfbal D-pupillen poule 131 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics D3110023
2Fortissimo D2110022
3Victum D210010-2
4Het Bosch D110010-3

Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (voorjaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics D23300610
2Triade D132014-3
3Albatros D3310222
4Merwede / Multiplaat D330030-9

Breedtekorfbal D-pupillen poule 099 (voorjaar)

GWGVPD
1HKC D3320142
2Sporting Delta D4320141
3Kinderdijk D4320141
4GKV / Enomics D330030-4

E-pupillen poule 016 (najaar)

GWGVPD
1Albatros E366001242
2GKV / Enomics E264028-13
3PKC / SWKGroep E3620440
4Merwede / Multiplaat E260060-29

E-pupillen poule 030 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics E165011038
2Albatros E46411913
3HKC E262135-19
4PKC / SWKGroep E460060-32

E-pupillen poule 039 (najaar)

GWGVPD
1HKC E165101186
2Vriendenschaar E36411950
3PKC / SWKGroep E562044-17
4GKV / Enomics E460060-119

E-pupillen poule 108 (najaar)

GWGVPD
1ACKC E166001239
2Merwede / Multiplaat E4630365
3GKV / Enomics E363036-1
4SKV E160060-43

E-pupillen poule 179 (najaar)

GWGVPD
1Vriendenschaar E765011017
2GKV / Enomics E5631271
3Kinderdijk E6630366
4Albatros E860151-24

E-pupillen poule 021 (voorjaar)

GWGVPD
1Albatros E23300613
2HKC E1320144
3PKC / SWKGroep E330121-6
4GKV / Enomics E230121-11

E-pupillen poule 038 (voorjaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics E13210523
2PKC / SWKGroep E5312045
3Vriendenschaar E331022-20
4ACKC E130121-8

E-pupillen poule 063 (voorjaar)

GWGVPD
1Good Luck E1220046
2GKV / Enomics E321012-8
3Sporting Delta E3310224
4PKC / SWKGroep E731022-2

E-pupillen poule 129 (voorjaar)

GWGVPD
1DVS '69 E33300620
2SKV E1320147
3GKV / Enomics E431022-13
4PKC / SWKGroep E930030-14

E-pupillen poule 190 (voorjaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics E5320144
2SKV E2320144
3Merwede / Multiplaat E6320142
4ACKC E330030-10

F-pupillen poule 054 (najaar)

GWGVPD
1GKV / Enomics F16411911
2PKC / SWKGroep F46312715
3Albatros F16303613
4Oranje Wit F261052-39

F-pupillen poule 090 (najaar)

GWGVPD
1SKV F16411935
2GKV / Enomics F26312728
3ACKC F163036-12
4PKC / SWKGroep F661052-51

F-pupillen poule 023 (voorjaar)

GWGVPD
1Triade F1330069
2GKV / Enomics F132014-1
3PKC / SWKGroep F4310226
4Albatros F130030-14

F-pupillen poule 032 (voorjaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep F3321058
2GKV / Enomics F23201413
3Kinderdijk F130212-9
4SKV F130121-12

F-pupillen poule 120 (voorjaar)

GWGVPD
1PKC / SWKGroep F63300610
2Tiel '72 F2311130
3VIKO F131113-1
4GKV / Enomics F330030-9
X