Wedstrijdschema

COMPETITIEWEDSTRIJDEN VRIJDAG 26 januari 2018

GKV Enomics 5

Uit tegen Merwede/Multiplaat 10, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.10 uur
Sporthal De Stoep Krommestoep 1 3361 CH Sliedrecht
Winnie, Anneke, Marinka, Alize, Yoshka, Paul, Jonathan, Martin, Gijs, Yannick

  

COMPETITIEWEDSTRIJDEN ZATERDAG 27 januari 2018

GKV Enomics 1

Uit tegen Antilopen/Lancyr Deelen 1, aanvang 19.45 uur, vertrek in overleg,
 Sporthal de Korf,  De Smidse 1, 3831 NT Leusden

Caitlin, Maren, Jaleesa, Nienke, Niek, Mats, Thom, Kevin                                        

GKV Enomics 2

Uit tegen OVVO/ de Kroon 2, aanvang 17.30 uur, vertrek in overleg
OVVO-Hal, Sportparkweg 9, 3604 AW Maarssen

Linda, Suzanne, Martine, Dawn, Kim, Pepijn, Ferry, Niels, Guido, Niek

GKV Enomics 3

Thuis tegen PKC/SWK Groep 5, aanvang 15.50 uur

Tiffany, Melissa, Claudia, Mirjam, Berit, Joeri, Corné, Ruben, Kees, Jeremy

GKV Enomics 4

Thuis tegen OJC’98 2, aanvang 14.40 uur

Marieke T, Leonora, Marloes, Sharon,  Dick, Ivo, Jacob, Teuno, Robert

Reserve: Myrthe en Thekla 

GKV Enomics 5

  • Geen wedstrijd

GKV Enomics A1

Uit tegen DSC A2, aanvang 14.30 uur, vertrek 13.00 uur
Sporthal de Vijflkamp, Vijfkamplaan 5, 5624 EB, Eindhoven
Maren, Jirska, Anouk, Daniëlle, Britt, Daan, Remco, Marc, Bart

GKV Enomics A2

Thuis tegen PSV/Lifovragen A1, aanvang 13.30 uur
Thekla, Dana, Fenne, Rinne, Nikki, Myrthe, Mark deV, Joshua, Thijs, Kevin, Levi

GKV Enomics A3

Geen wedstrijd

GKV Enomics B1

Thuis tegen Tiel’72 B1, aanvang 12.30 uur

Iris, Anouk, Sabine, Michelle, Kelsey, Twan, Diede, Milan, Maarten, Tim

GKV Enomics B2

Geen wedstrijd

GKV Enomics C1

Uit tegen Nieuwerkerk C1,  aanvang 17.00 uur, vertrek 15.45 uur

De Kleine Vink, Hoofdweg-Noord 9k, 2913LB Nieuwerkerk a/d IJssel

Jente, Hilde, Linda, Shelly, Merel, Cas, Mathijs, Sem, Beau, Niels,

GKV Enomics C2

Geen wedstrijd

GKV Enomics C3

Uit tegen Oranje-Wit (D) C5, aanvang 13.15 uur, vertrek 14.15 uur

Oranje Withal, Hal 2, Nieuwe Noordpolderweg 5, 3312AD Dordrecht

Celine, Esther, Samantha, Vincent, Thomas, Lieke,  Koen

GKV Enomics D1

Thuis tegen Albatros D1, aanvang 11.30 uur

Annick, Gaia, Carlijn, Tara, Emma, Chris, Arjen, David, Tieme, Enzo

GKV Enomics D2

Thuis tegen HKC (Ha) D1, aanvang 10.30 uur

Madelief, Marit, Lieke, Iris, Valerie, Anne-Lynn, Max, Job, Twan, Joren, Thomas

GKV Enomics E1

Uit tegen PKC/SWKGroep E1, aanvang 10.00 uur, vertrek 09.15 uur

PKC Hal, Andoornlaan 36, 3356LC Papendrecht

Werner, Mark, Lize, Roos, Esra,

GKV Enomics E2

Thuis tegen HKC (Ha) E2, aanvang 09.30 uur

Laurens, Sander, Lieke, Lynn, Kevin, Ruth

GKV Enomics E3

Geen wedstrijd

GKV Enomics E4

Thuis tegen Triade E1, aanvang 09.30 uur

Marissa, Bojan , Kirsten, Annelie, Inge, Sharon,

GKV Enomics E5

Uit tegen KCR E8, aanvang 09.30 uur, vertrek 08.30 uur

De Fakkel, Sportlaan 810, 2982SN Ridderkerk

Ryan C., Elisabeth, Manar, Sjoerd, Benthe,

GKV Enomics F1

Uit tegen Vriendenschaar (H) F1, aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur

Appelgaard, Bellefleur 1, 3371NA Hardinxveld-Giessendam

Mirte, Elias, Amber, Karlijn, Kira, Laurens van B.

GKV Enomics F2

Thuis tegen Movado F2, aanvang 09.30 uur

Sahreen, Lotte, Yfke, Jeroen, Kyara, Kai

GKV Enomics F3

Geen wedstrijd