#26 – Guus Meeuwis: Groots Met een Zachte G (6 tickets)

Ik tel tot 1, 2, 3…en dan gaat het gebeuren: een GROOTSE kavel presenteren wij voor u onder kavelnummer 26. Op dinsdag 18 juni geeft Guus Meeuwis een stadionconcert onder de naam “Groots met een zachte G”. De LVC zou de LVC niet zijn als wij niet direct op jacht waren gegaan naar een aantal vrijkaarten voor dit verbroederende evenement. Wij vinden dit jaarlijkse evenement namelijk leuk, met een lange L. Een ideale kavel om eens met heel het gezin of met de leukste spelers uit je team de bloemetjes buiten te zetten. In totaal hebben we zes kaarten beschikbaar.

Let op: de veiling is op zaterdag 15 juni en het concert vindt drie dagen later plaats op dinsdag 18 juni. Met een beetje geluk zit je nog een beetje in de roes van de veiling en kan je zo in 1x door naar het feest van de zachte G en de lekkere M.

Kom alvast in de juiste stemming met deze impressie van vorig jaar:

X